Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43202
Stary 05.02.2011, 19:12
regan napisał(a):Wyświetl post
A gdzie ja napisalem, że to dla ciebie problem? Napisałem, że traktujesz na poważnie tą histerie płaczków, i gazet co myślą, że my kibole, bedziemy gwizdać na Meliksona...
Jak będzie słabo grał to gwizdów nie uniknie
Odpowiedz cytując