Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9410
Stary 05.02.2011, 19:12
xdarek napisał(a):Wyświetl post
Bayern prowadzi 2:0 przegrywa 3:2 Arsenal 4:0 a remisuje 4:4 i bądz tu człowieku mądry;/
Arsenal i Bayern wcale takimi pewniakami nie byli wiec nie ma sie co denerwowac.
Odpowiedz cytując