Serwatkus napisał(a):

Dwa pytania:
1. Z racji obrony tytułu na uczelni została mi odebrana legitymacja studencka. Jednak na KKM mam nabity bilet okresowy któy jest ważny jeszcze do 21 lutego. W tym przypadku karta traci ważność i musze kupowac normalne bilety, czy znizka przysluguje mi do konca waznosci karty i moge bez przeszkod jezdzic jeszcze na niej jezdzic? Szukalem w regulaminie mpk, ale nic nie ma :/
2. Czy mogłby ktos podac linka do zdjecia napisu na murze "Z okazji walentynek, jeb** żydów" ?
|
Oficjalnie kończąc studia nie jesteś już studentem więc zniżka nie obowiązuje a co za tym idzie nie możesz posługiwać się biletem ulgowym ( w tym wypadku nabitym na KKM). Musisz kupować nowe normalne bilety ewentualnie liczyć na farta przy sprawdzaniu że kanar nie poprosi o legitymację.