Mistel napisał(a):

No to wtedy Valckx sprawiłby nam mieszane uczucia... Z jednej strony zdrajca, z drugiej strony b. dobry bramkarz. Już zresztą sprawił co niektórym kibicom, ściągając Meliksona.
Ja osobiście jestem przeciwko pojawieniu się Dolhy przy R22, więc mam nadzieję że nie trafi do nas.
|
Sorry ale czy wy kur*** jesteście normalni ?
Arka Gdynia czy ktoś tam jest zainteresowana Dolhą, nie Wisła Kraków !!! Jeden z portali napisał że Dolha che wrócic do Polski,a Onet czy ktoś zawarł sugestie że być może tym klubem jest Wisła, a wy to łykacie.
Z Meliksonem raczej nie dopatrzyłem się problemu. Zawsze mogą znaleźć się ludzie z IQ na minusie jednak to nie dotyczy tylko Wisły.
Cytując klasyk: "Na całym świecie są faszyści, którzy nienawidzą "innych" rąk."