Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43199
Stary 05.02.2011, 18:27
Mistel napisał(a):Wyświetl post
No to wtedy Valckx sprawiłby nam mieszane uczucia... Z jednej strony zdrajca, z drugiej strony b. dobry bramkarz. Już zresztą sprawił co niektórym kibicom, ściągając Meliksona.


Ja osobiście jestem przeciwko pojawieniu się Dolhy przy R22, więc mam nadzieję że nie trafi do nas.
Sorry ale czy wy kur*** jesteście normalni ? Arka Gdynia czy ktoś tam jest zainteresowana Dolhą, nie Wisła Kraków !!! Jeden z portali napisał że Dolha che wrócic do Polski,a Onet czy ktoś zawarł sugestie że być może tym klubem jest Wisła, a wy to łykacie.

Z Meliksonem raczej nie dopatrzyłem się problemu. Zawsze mogą znaleźć się ludzie z IQ na minusie jednak to nie dotyczy tylko Wisły.
Cytując klasyk: "Na całym świecie są faszyści, którzy nienawidzą "innych" rąk."
Ostatnio edytowane przez westersyl : 05.02.2011 o godz. 19:03.
Odpowiedz cytując