Wyświetl pojedynczy post
pzkwr
Senior Member
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43197
Stary 05.02.2011, 18:19
regan napisał(a):Wyświetl post
Wole zeby w bramce stał trampkarz, niż dwóch sprzedawczyków...
Nie jesteśmy Amika, ze za wizje skucesu będziemy sprzedawać własny honor...
Przeczytać i powiesić nad łóżkiem. Tu nie Poznań.
rrr
Odpowiedz cytując