Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17203
Stary 05.02.2011, 18:18
Zwitter napisał(a):Wyświetl post
Też miałem pisać czy tak zostanie, ale obstawiam, że tak. Na południowej mimo, że wnętrze jest inne, też te wszystkie rury są na wierzchu. Niestety, ale bardzo kiepsko to wygląda. Dobrze, że na wschodniej i zachodniej jest już normalnie.

Do wykorzystanie przez klub z tego co pamiętam na północnej nie będzie nic. Całość ma być przeznaczona dla kibiców.


Juz to kiedys wrzucalem... z tego co pamietam bylo to w Forbsie 1/2010... Taka kompetencja urzednikow, nie wiem co oni chcieli tam wynajac... moze im o wschodnia chodzilo..
Odpowiedz cytując