|
No to wtedy Valckx sprawiłby nam mieszane uczucia... Z jednej strony zdrajca, z drugiej strony b. dobry bramkarz. Już zresztą sprawił co niektórym kibicom, ściągając Meliksona.
Ja osobiście jestem przeciwko pojawieniu się Dolhy przy R22, więc mam nadzieję że nie trafi do nas.
|