Wyświetl pojedynczy post
Mistel
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43196
Stary 05.02.2011, 18:17
No to wtedy Valckx sprawiłby nam mieszane uczucia... Z jednej strony zdrajca, z drugiej strony b. dobry bramkarz. Już zresztą sprawił co niektórym kibicom, ściągając Meliksona.


Ja osobiście jestem przeciwko pojawieniu się Dolhy przy R22, więc mam nadzieję że nie trafi do nas.
Odpowiedz cytując