Uran235 napisał(a):

Myślałem, że szczyt fuszerki to odwalali nasi działacze, ale jak widać w Legii pracują bardziej ambitne jednostki, które większości kibicom w Polsce poprawiają humory.
murray napisał(a):

Legii gratulujemy dyrektora sportowego. Oby piastował to stanowisko jak najdłużej.
Dochodzę do wniosku, że tylko dzięki Skorży i jego stałym fragmentom Legia jest w górze tabeli.
|
Czego sobie i wam życzę.