Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7999
Stary 05.02.2011, 17:56
Uran235 napisał(a):Wyświetl post
E tam, sparingi to tylko specyficzne jednostki treningowe
http://www.weszlo.com/news/6258
Myślałem, że szczyt fuszerki to odwalali nasi działacze, ale jak widać w Legii pracują bardziej ambitne jednostki, które większości kibicom w Polsce poprawiają humory.

murray napisał(a):Wyświetl post
Legii gratulujemy dyrektora sportowego. Oby piastował to stanowisko jak najdłużej.
Dochodzę do wniosku, że tylko dzięki Skorży i jego stałym fragmentom Legia jest w górze tabeli.
Czego sobie i wam życzę.
Ostatnio edytowane przez PhantomRanger : 05.02.2011 o godz. 17:59.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując