Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43190
Stary 05.02.2011, 17:28
leszekpw napisał(a):Wyświetl post
jasne marudzicie na Peskovicia, marudzicie na Dolhe, robcie tak dalej wywierajac presje na zarząd a z bramkarza bedzie wielkie g.... w tym sezonie i bedzie bronił niepewny Jovanic czy jeszcze mniej pewny Kurto
Wole zeby w bramce stał trampkarz, niż dwóch sprzedawczyków...
Nie jesteśmy Amika, ze za wizje skucesu będziemy sprzedawać własny honor...
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując