leszekpw napisał(a):

|
jasne marudzicie na Peskovicia, marudzicie na Dolhe, robcie tak dalej wywierajac presje na zarząd a z bramkarza bedzie wielkie g.... w tym sezonie i bedzie bronił niepewny Jovanic czy jeszcze mniej pewny Kurto
|
Wole zeby w bramce stał trampkarz, niż dwóch sprzedawczyków...
Nie jesteśmy Amika, ze za wizje skucesu będziemy sprzedawać własny honor...