Wyświetl pojedynczy post
leszekpw
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43185
Stary 05.02.2011, 16:59
tak powaznie a dlaczego nie...Peksovicia to jeszcz rozumiem i ciagnacy sie za nim smrod ale Dolha? było mineło trzeba przebaczyć i tyle...inaczej zostaniemy z reka w nocniku a wole juz Dolhe niz jakies pseudo wynalazki bałkańskie
Odpowiedz cytując