|
Tylko Wisła
Offline
|
|
leszekpw napisał(a): 
|
jasne marudzicie na Peskovicia, marudzicie na Dolhe, robcie tak dalej wywierajac presje na zarząd a z bramkarza bedzie wielkie g.... w tym sezonie i bedzie bronił niepewny Jovanic czy jeszcze mniej pewny Kurto
|
Ty tak powaznie ? 
|
|