Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43182
Stary 05.02.2011, 16:23
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Tylko co on tak na prawdę zrobił... Jeśli prawdą jest że ustalił warunki, pojechał na wakacje i dostał do podpisania zupełnie inny kontrakt(ponieważ RN zablokowała pierwotną wersję), to ja się mu kompletnie nie dziwie że nie podpisał
Tak to wyglądało? Ja pamiętam, że tuż po jego odejściu do Amiki tłumaczono, że roczny kontrakt Dolhy z Wisłą zawierał klauzulę przedłużającą czas trwania kontraktu. Wisła sądziła, że może z niej skorzystać jednostronnie (że zawodnik nie ma nic do powiedzenia), a w rzeczywistości potrzebna była obustronna zgoda. Dolha nie chciał przedłużyć umowy na warunkach z klauzuli, bo po rozegraniu świetnej rundy chciał mieć wyższy kontrakt. Wisła nie chciała renegocjować warunków, bo sądziła, że klauzula jest jednostronna i Dolha ostatecznie podpisał umowę z Amiką. Stąd pojawiały się sprzeczne informacje - Wisła twierdziła, że zawodnik nie zmienia klubu, a menadżer piłkarza, że jego klient odchodzi z Wisły.

http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=13920
http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=14938
http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=15591
Ostatnio edytowane przez jova : 05.02.2011 o godz. 16:39.
Odpowiedz cytując