Wyświetl pojedynczy post
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17201
Stary 05.02.2011, 16:16
barthok napisał(a):Wyświetl post
sądząc po wykończonym suficie to tak zostanie?
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...9082092240.jpg
a za nic nie mogę sobie przypomnieć jak to wygląda na południu..
poza WC i miejscem na kioski gastronomiczne są tam jakieś inne powierzchnie do wykorzystania przez klub?
Też miałem pisać czy tak zostanie, ale obstawiam, że tak. Na południowej mimo, że wnętrze jest inne, też te wszystkie rury są na wierzchu. Niestety, ale bardzo kiepsko to wygląda. Dobrze, że na wschodniej i zachodniej jest już normalnie.

Do wykorzystanie przez klub z tego co pamiętam na północnej nie będzie nic. Całość ma być przeznaczona dla kibiców.
Odpowiedz cytując