Simao1 napisał(a):

Hipokryzja, ot co.
Szczerze mówiąc - jeśli miałby grać dla Wisły i bronić tak, jak przed przejściem do Amici, to czemu nie?
|
bo juz wszyscy wiedzą żę wystarczy zrobić dobry hałas i popuszcza w spodnie
Nie ma tematu Dolhy w Wiśle a Wy dalej o tym dywagujecie.