karas1983 napisał(a):

|
Ciekaw jestem ilu z tych co teraz piszą "Dolha won od Wisły" fetowało gola Uche w krakowskim meczu przeciwko Panathinaikosowi? Flamengista cieszyłeś się?
|
Hipokryzja, ot co.
Szczerze mówiąc - jeśli miałby grać dla Wisły i bronić tak, jak przed przejściem do Amici, to czemu nie?