Wyświetl pojedynczy post
Simao1
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Tarnów/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43178
Stary 05.02.2011, 16:07
karas1983 napisał(a):Wyświetl post
Ciekaw jestem ilu z tych co teraz piszą "Dolha won od Wisły" fetowało gola Uche w krakowskim meczu przeciwko Panathinaikosowi? Flamengista cieszyłeś się?
Hipokryzja, ot co.

Szczerze mówiąc - jeśli miałby grać dla Wisły i bronić tak, jak przed przejściem do Amici, to czemu nie?
Odpowiedz cytując