Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43177
Stary 05.02.2011, 16:07
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Tylko co on tak na prawdę zrobił... Jeśli prawdą jest że ustalił warunki, pojechał na wakacje i dostał do podpisania zupełnie inny kontrakt(ponieważ RN zablokowała pierwotną wersję), to ja się mu kompletnie nie dziwie że nie podpisał
A to jeszcze inna sprawa,że czasy Hellera&Jurczyńskiego to był fatalny czas krętactw więc diabli wiedzą co tam się naprawdę działo.
Niemniej nie chcę Dolhy w Wiśle bo sportowo pamiętam takie mecze i klopsy jak z Feyenordem, Arą czy Legią. Dolsze w meczach pod presją ewidentnie siadało psyche co najlepiej widać było jak przyjechał potem z Amiką.
Odpowiedz cytując