Wyświetl pojedynczy post
WiślakMyślenice
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1840
Stary 05.02.2011, 16:06
Cytat:
Były też komentarze że osoby ze stadionu wychodziły całe mokre. Duchota niesamowita! Sam momentami czułem się jak pod narkozą, ten stadion jest jak głupi jaś
Na szczęście mamy trochę Holendrów we Wiśle (Maaskant, Jaliens, Valckx), którzy załatwią odpowiedni stuff i zagramy z nimi jak równy z równym
Odpowiedz cytując