Cytat:
Były też komentarze że osoby ze stadionu wychodziły całe mokre. Duchota niesamowita! Sam momentami czułem się jak pod narkozą, ten stadion jest jak głupi jaś 
|
Na szczęście mamy trochę Holendrów we Wiśle (Maaskant, Jaliens, Valckx), którzy załatwią odpowiedni stuff i zagramy z nimi jak równy z równym
