Gordian napisał(a):

Za to co wyczyniał to raczej szacunek mu się nie należy.
|
Tylko co on tak na prawdę zrobił... Jeśli prawdą jest że ustalił warunki, pojechał na wakacje i dostał do podpisania zupełnie inny kontrakt(ponieważ RN zablokowała pierwotną wersję), to ja się mu kompletnie nie dziwie że nie podpisał