Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43174
Stary 05.02.2011, 15:57
Gordian napisał(a):Wyświetl post
Za to co wyczyniał to raczej szacunek mu się nie należy.
Tylko co on tak na prawdę zrobił... Jeśli prawdą jest że ustalił warunki, pojechał na wakacje i dostał do podpisania zupełnie inny kontrakt(ponieważ RN zablokowała pierwotną wersję), to ja się mu kompletnie nie dziwie że nie podpisał
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując