Wyświetl pojedynczy post
JAR0
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1838
Stary 05.02.2011, 15:40
aNouc napisał(a):Wyświetl post
Były też komentarze że osoby ze stadionu wychodziły całe mokre. Duchota niesamowita! Sam momentami czułem się jak pod narkozą, ten stadion jest jak głupi jaś
Może w tym tkwi tajemnica dobrych występów u siebie w pucharach Amici
Odpowiedz cytując