Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43170
Stary 05.02.2011, 15:19
O k***wa

W kwestii bramkarza duzo mogę przekłnąć testy jakis niedaczników,grubasów,przekrętasów jak Peskovic

ale Dolha to odmienna kategoria na ktorego jestem uczulony i nawet niech nikomu z dzialaczy nie przychodzi do głowy rozmawiać z nim

mam nadzieje ze nigdy na R22 nawet nogi nie postawi a jesli dane mu tu bedzie kiedys zagrac to tym razem trybuna D chyba runie od glosnosci bluzgow i gwizdow na tego sprzedawczyka

DOLHA WON OD WISŁY !!!
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując