|
O k***wa
W kwestii bramkarza duzo mogę przekłnąć testy jakis niedaczników,grubasów,przekrętasów jak Peskovic
ale Dolha to odmienna kategoria na ktorego jestem uczulony i nawet niech nikomu z dzialaczy nie przychodzi do głowy rozmawiać z nim
mam nadzieje ze nigdy na R22 nawet nogi nie postawi a jesli dane mu tu bedzie kiedys zagrac to tym razem trybuna D chyba runie od glosnosci bluzgow i gwizdow na tego sprzedawczyka
DOLHA WON OD WISŁY !!!
|