Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Zieniu1906
Member
Od: 07.2009
Offline
#
43168
05.02.2011, 15:17
Ludzie ,według mnie nasze porażki to nie wina złych / ddobrych transferów tylko naszego beznadziejnego trenera ! Piłkarze mają umiejętności tylko Maaskant nie potrafi ich z nich wydobyć !
Zieniu1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Zieniu1906
Znajdź inne posty napisane przez Zieniu1906