Wyświetl pojedynczy post
Zieniu1906
Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43168
Stary 05.02.2011, 15:17
Ludzie ,według mnie nasze porażki to nie wina złych / ddobrych transferów tylko naszego beznadziejnego trenera ! Piłkarze mają umiejętności tylko Maaskant nie potrafi ich z nich wydobyć !
Odpowiedz cytując