Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43167
Stary 05.02.2011, 14:57
pawelo84 napisał(a):Wyświetl post
http://www.futbol.pl/artykul/100449.html

Ciekawe od kogo dostał tą ofertę. Pewnie od Legii ale może też i on Wisły. Faktem jest jednak że był to najlepszy bramkarz jakiego kiedykolwiek miała Wisła. Bardzo by się przydał. Chociaż pewnie by u nas miał bardzo ciężko.
Jeśli kandydatura Peskovica, mimo że zaawansowana, została przez "górę" odrzucona - to Dolha nie ma też wielkich szans.

Mnie bardziej martwi, czemu są rozsiewane takie plotki. Bramkarza nadal nie ma, za to pojawiają się kandydatury od których kibicom gula skacze.

Typowy temat zastępczy.

PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
Prawdą jest, że zachował się nie fair w stosunku do nas jako kibiców Wisły. .
Uwielbiam takie eufemizmy

Prawda jest taka, że Dolha nasrał na Wisłę - klub i kibiców. Oszukał nas, co później dobitnie zostało potwierdzone przy okazji sporu prawnego o kontrakt.

Jest to jeden z nielicznych przypadków piłkarzy, których nie tylko nie lubię. Ja go szczerze nie cierpię. I myślę, że nie jestem w tych poglądach odosobniony.

Dolha - won od Wisły.
Ostatnio edytowane przez flamengista : 05.02.2011 o godz. 15:02.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując