Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
AveLechia
Senior Member
 
Od: 10.2010
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4153
Stary 05.02.2011, 14:08
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
Możesz wybrać inny sektor.



Ta trybuna nie zostanie oddana do użytku na rundę wiosenną. Karnety nie będą na nią sprzedawane.
a to jest pewne na 100% zeby sie nie okazało ze po paru meczach młyn wróci na BG a ja sobie tam bd siedział na G i hot-doga jadł
Odpowiedz cytując