Mario Nh napisał(a):

Możesz wybrać inny sektor.
Ta trybuna nie zostanie oddana do użytku na rundę wiosenną. Karnety nie będą na nią sprzedawane.
|
a to jest pewne na 100% zeby sie nie okazało ze po paru meczach młyn wróci na BG a ja sobie tam bd siedział na G i hot-doga jadł
