Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Szyman423
Senior Member
Od: 12.2009
Skąd: z Bochniii
Offline
#
43162
05.02.2011, 13:36
To na bank plota, najpierw na onecie napisali, że ma ofertę z Polski a potem napisali, że Wisła szuka bramkarza i to na 100% wyssane z palca .
http://wislakrakow.com/forum/signatu...pic53579_3.gif
Szyman423
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Szyman423
Znajdź inne posty napisane przez Szyman423