Wyświetl pojedynczy post
WiślakMyślenice
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1023
Stary 05.02.2011, 12:49
Nie trzeba przebudowy, tylko sensownych wzmocnień składów. To, co mieli zrobić w tym okienku zrobili (może bez bramkarza), ale i tak uważam to okienko za bardzo udane, przynajmniej na papierze.

Kogo potrzeba? Pewnie każdy wie- bramkarz, 2 bocznych obrońców i napastnika (w razie czego przejść na 4-4-2, lecz głównie konkurencja dla Genkova lub nie daj Boże zmiennik w razie kontuzji).
Odpowiedz cytując