|
Nie trzeba przebudowy, tylko sensownych wzmocnień składów. To, co mieli zrobić w tym okienku zrobili (może bez bramkarza), ale i tak uważam to okienko za bardzo udane, przynajmniej na papierze.
Kogo potrzeba? Pewnie każdy wie- bramkarz, 2 bocznych obrońców i napastnika (w razie czego przejść na 4-4-2, lecz głównie konkurencja dla Genkova lub nie daj Boże zmiennik w razie kontuzji).
|