Wyświetl pojedynczy post
gromaders
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1829
Stary 05.02.2011, 12:14
co jak co troszkę komicznie to wygląda, "nowy" stadion a tu 2 trybuny odgrodzone takimi zasiekami jak w zakładzie karnym, na pewno za rok przed euro to będzie musiało zniknąć bo nie wierzę że UEFA zgodzi się na coś takiego, to co widziałem w Listopadzie na tym stadionie, tzn. jakość wykonania i wykończenia mnie rozwaliła, totalna porażka, a te zdjęcia mnie utwierdzają w tym że ten stadion to niezła porażka
Ostatnio edytowane przez gromaders : 05.02.2011 o godz. 12:17.
Odpowiedz cytując