Wyświetl pojedynczy post
Luu...
Senior Member
 
 
Od: 10.2005
Skąd: co? kto? ja!?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1826
Stary 05.02.2011, 11:58
Zwitter napisał(a):Wyświetl post

Nie mówcie, że takie ogrodzenie mają w Poznaniu dookoła murawy?

http://picasaweb.google.com/Caartee....36206797350834
chyba tylko za bramkami, przynajmniej na tych zdjęciach tak to wygląda, w ogóle na tych zdjęciach to ten stadion wygląda jak wielki plac budowy
Ostatnio edytowane przez Luu... : 05.02.2011 o godz. 12:04.
"A ja myślałem, że to śmieci,
Że to gówno z nieba leci..."
Odpowiedz cytując