Wyświetl pojedynczy post
adikos1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43152
Stary 05.02.2011, 11:56
I zaraz będzie lawina bezsensownych komentarzy których tytuł będzie brzmiał "DOLHA PRECZ OD WISŁY"...no i po co to? Jakiś redaktorzyna sobie wymyślił, że Wisła mu oferta złożyła i nagle robi się zamieszanie.
Odpowiedz cytując