Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17197
Stary 05.02.2011, 11:49
Anba dzieki za sprosotowanie kwot prowizji.

Jezeli chcecie cos zmienic to niech kazdy przy kupnie karty kibica zada niewinne pytanie kiedy bedzie mozliwosc zaplaty karta i jak to pytanie ludzie z obslugi uslysza sto razy dziennie to z pewnoscia informacja o zapotrzebowaniu dotrze do osob decyzyjnych.

A na razie starczy dyskusji o kartach. Na chwile obecna nie ma takiej opcji ale na pewno bedzie skoro sa informacje o sprzedazy biletow przez internet. Wszyscy sa za tym zeby byla taka mozliwosc bo to dzisiaj jest standard, nie trzeba marudzic "....a skandal ze nie ma" bo nic to nie da a tylko rozwala temat o BUDOWIE STADIONU.
WISŁA PANY !!
Odpowiedz cytując