Wyświetl pojedynczy post
sokol1366
Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17196
Stary 05.02.2011, 11:35
Najwięcej narzekają kibice mieniący się wielkimi fanami Wisły tzw kibice Legii, którzy odwiedzają stadion przy okazji meczu z tymże rywalem ewentualnie sąsiadką zza błoń czy Amicolechem
Odpowiedz cytując