Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
sokol1366
Member
Od: 05.2010
Offline
#
17196
05.02.2011, 11:35
Najwięcej narzekają kibice mieniący się wielkimi fanami Wisły tzw kibice Legii, którzy odwiedzają stadion przy okazji meczu z tymże rywalem ewentualnie sąsiadką zza błoń czy Amicolechem
sokol1366
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do sokol1366
Znajdź inne posty napisane przez sokol1366