wolfy napisał(a):

|
Nie ma się sensu przejmować, są goście którzy wierzą, że z takimi leszczami jacy grają u nas zawojujemy świat, osiem do jaja z norweskimi drużynami to część przygotowań a Wojciech Łobodziński nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Oni po prostu są i obrażają wszystkich myślących inaczej - taka ostatnio moda.
|
Nie jestem jednym z tych gości. Żeby była jasność, wypowiadałem się kiedyś na ten temat i nie przewiduję cudów.
Nie o to chodziło że ja się chcę napinać, bo to mi nie jest do niczego potrzebne.
Po prostu po co mam czytać jak się sadzi Legionista i przewiduje nasze porażki ? W poprzedniej rundzie też mieli wygrać. A później odstawiał tu cyrk i zaczął ludzi obrażać. Nie strasze nikogo banem, pisze o faktach dokonanych. 4:0 to fakt, jego odpał w tym temacie po 4:0 to fakt.
Reszta jest wytworem wyobraźni autora
