Wyświetl pojedynczy post
AnBa95
Junior Member
 
Od: 02.2005
Skąd: z nad morza

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17192
Stary 05.02.2011, 08:59
orzeu napisał(a):Wyświetl post
Chyba nie zdajecie sobie sprawy z jednej rzeczy. Za placenie karta placi sie zazwyczaj od 3 do 5% transakcji. Prowizje placi ten kto wynajmuje terminal czyli sklep, knajpa czy w tym wypadku Wisla. Latwo policzyc 3% ze 150zl za karnet razy 10tys osob czy teraz 3% z 10zl razy pewnie ze 20-30 tys osob. Zanim zaczniecie marudzic ze karta sie nie da pomyslcie ze placac gotowka Wisla wiecej zarabia.
Oczywiscie ze platnosc karta to obowiazek i musi byc w klubie ale nie robcie jaj ze bedziecie marudzic i robic problem bo nie macie 10zl w portfelu bo jak zwykle najwiecej wpisow to narzekanie na jakies drobiazgi.
Jako że posiadam terminal od 10 lat to obecnie prowizje są na poziomie od 0.8-3% wartości transakcji a do tego dochodzi dzierżawa terminala w kwocie 61 pln /miesięcznie.Terminal zwiększa moje obroty i w ostatecznym rozrachunku to mi się opłaca.
Odpowiedz cytując