|
Najbardziej to wk...ją mnie "wielcy poiadacze kart płatniczych" płacący rano za 5 bułek kartą z miną światowca. Momentalnie zablokują kasę. A jeśli jest następny robi się korek. Powinni zrobić ze 2 wolne stanowiska dla płacących kartą i będzie po problemie.
|