Wyświetl pojedynczy post
danpe_
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#164
Stary 05.02.2011, 08:49
Rybka1928 napisał(a):Wyświetl post
Licytuj dalej )))
Żebyś wiedział, że bym licytował.
Tylko jest jeden problem: nie mam na tyle kaski, pech chce, iż w tym miesiącu opłacam podyplomówkę i...silnik w aucie mi padł, więc 1300zł idzie na wakacje.

aNouc napisał(a):Wyświetl post
Wyjazd do Gdyni 16 lutego.
Ogółem przejebane ma Wisła ( i to nie po raz pierwszy )
13 lutego - mecz Gwiazd PLKK (2 zawodniczki Wisły) - Reprezentacja Polski (4 zawodniczki Wisły)
Ja bym na ich miejscu popierniczył ten mecz.
Przecież to nie do wytrzymania mecz co 3 dni a w międzyczasie podróże.
Tak sobie myślę, że nasze zawodniczki to mają dobrze. Nie muszą mieć mieszkań, bo i tak ciągle w autobusie albo samolocie przebywają, a jak nie, to na hali Wisły. Można na czynszu zaoszczędzić
Ostatnio edytowane przez danpe_ : 05.02.2011 o godz. 08:55.
Odpowiedz cytując