kreseq napisał(a):

|
Wracajac do Gola. Koles i tak by siedzial na lawie bo nie oszukujmy sie IV ma pewne miejsce w skladzie, to samo Borysiuk. Placic 150K za goscia ktory bedzie siedzial na lawie ? Pop**** sie w baniach tym z GKSu.
|
Po czym wnosisz, że Gol jest słabszy od Vrdoljaka? W tej rundzie Gol wyglądał od niego lepiej, nie mówiąc o Borysiuku. Był razem z Małkowskim siłą napędową Bełchatowa, który od Legii piłkarsko zespołem dużo słabszym nie jest. Inna sprawa, że Borysiuk jest na pewno dużo bardziej perspektywiczny, a Legia akurat na tej pozycji ma kim grać, stąd rzeczywiście można z Golem poczekać do lata.