Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7989
Stary 05.02.2011, 08:46
kreseq napisał(a):Wyświetl post
Wracajac do Gola. Koles i tak by siedzial na lawie bo nie oszukujmy sie IV ma pewne miejsce w skladzie, to samo Borysiuk. Placic 150K za goscia ktory bedzie siedzial na lawie ? Pop**** sie w baniach tym z GKSu.
Po czym wnosisz, że Gol jest słabszy od Vrdoljaka? W tej rundzie Gol wyglądał od niego lepiej, nie mówiąc o Borysiuku. Był razem z Małkowskim siłą napędową Bełchatowa, który od Legii piłkarsko zespołem dużo słabszym nie jest. Inna sprawa, że Borysiuk jest na pewno dużo bardziej perspektywiczny, a Legia akurat na tej pozycji ma kim grać, stąd rzeczywiście można z Golem poczekać do lata.
Odpowiedz cytując