|
Prawdę mówiąc obecnie to już nie ma specjalnie co z tym terminarzem zrobić, bo jest napięty do granic możliwości. Po ewentualnym spotkaniu nr 3 w Hiszpanii wcale nie będzie lużniej:
5-6 marca - finał PP
9 marca - wyjazd do Lidera
12 marca - wyjazd do Widzewa
16 marca - pierwszy mecz PO w lidze
Dobrze ze w tym seoznie dysponujemy dłuższą kadra zawodniczek mogących przynajmniej w lidze sporo wnieść do gry bo inaczej byłoby bardzo ciężko pogodzić wszystkie rozgrywki.
"Cztery słonie, zielone słonie, każdy kokardę ma na ogonie.."
Nie dla osób mieniących sie kibicami Wisły, które przełączają stacje na mecz MU gdy jej nie idzie!
|