Temat
:
Kibicowanie na polskich stadionach
Wyświetl pojedynczy post
skttrbrain
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Poznań
Offline
#
11
05.02.2011, 06:58
http://mcfc.co.uk/
tak na rozluźnienie, cobyście się nie spinali za bardzo
i..
http://www.thesun.co.uk/sol/homepage...he-Poznan.html
edit: dodam jeszcze ' ;-) ' żeby coniektórzy za poważnie nie podeszli do tego posta.
Ostatnio edytowane przez skttrbrain : 05.02.2011 o godz. 07:15.
skttrbrain
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do skttrbrain
Znajdź inne posty napisane przez skttrbrain