Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7988
Stary 05.02.2011, 05:06
domenica90 napisał(a):Wyświetl post
A pamiętasz 5:1, 4:1 itp. ? Tak wiem, to było dawniej, no ale... Nie ma co się targować o wyniki poszczególnych meczów, po prostu bądźmy nad nimi na koniec sezonu i wtedy można będzie pisać o Legii, co się chce. A na razie to jedziemy na tym samym wózku.
Oj mieszasz Co mają tamte mecze do obecnych drużyn?
Daj się ludziom trochę ponapinać

fialo napisał(a):Wyświetl post
To się jeszcze okaże, czy jesteśmy tacy słabi.

Radziłbym się na waszym miejscu zająć "hitem transferowym" - Sikorą Adrianem
Tu bym sugerował ostrożność. Sikora to grajek prowincjonalny, z przeszło sezonem wyrwanym z życiorysu. Ale nasza liga jest słaba, a on już nie raz dowodził, że bramki umie w niej strzelać. W formie spokojnie gwarantuje 5 bramek na rundę, u nas takiego gościa nie widzę niestety. Co nie zmienia faktu, że za rok CL nasza, finał gramy z Bayernem- to będzie formalność. Za to po drodze w półfinale eliminujemy Barcelonę w dramatycznych okolicznościach- Łobodziński robi powtórkę z Lechii.

wolfy napisał(a):Wyświetl post
Nie ma się sensu przejmować, są goście którzy wierzą, że z takimi leszczami jacy grają u nas zawojujemy świat, osiem do jaja z norweskimi drużynami to część przygotowań a Wojciech Łobodziński nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Oni po prostu są i obrażają wszystkich myślących inaczej - taka ostatnio moda.
Ej nie no... to przecież Wolfy jak zwykle wszystkim dookoła ubliża

wolfy napisał(a):Wyświetl post
A sytuacja wygląda tak, że wy macie stabilny, ale mierny skład, Amica gra poniżej możliwości w lidze, a my, jeśli nie wypalą przynajmniej dwa - trzy transfery i nie zdarzy się cud na bramce: jesteśmy w dupie. I wszelka napinka traktowana na serio jest debilizmem bo NIKT nie zna rzeczywistego potencjału drużyn, które będą walczyć o mistrzostwo. I wcale nie jest powiedziane, że zdobyć go nie może np. Korona.

Na papierze najlepiej wygląda Amica, ale jej kopacze pokazali już gdzie mają ligę, no i mają największa stratę do lidera.
A że Cię tofik straszy banami - Żeby sam się przypadkiem nie doigrał...
Dokładnie, starczy popatrzeć na nasze forum. Nie tak dawno była napinka krakowsko-warszawska, napinka wroniecko-poznańska była powszechnie wyśmiewana. Latem pojawiła się napinka w rytm discopolo, a teraz napinają się już u nas nawet białostoczanie i gdańszczanie. Poziom futbolu na świecie się wyrównuje, LM niedługo także w Bytomiu .
Odpowiedz cytując