Lysy napisał(a):

|
Gdyby przyszło nam się zmierzyć z Wisłą z sezonu 2002-2003 to stawiam 4:1 dla starej Wisły.
|
Oj, wyżej by było, wiele wyżej. Tam grali najlepsi polscy piłkarze, bodaj ostatnie pokolenie które jeszcze coś w piłce znaczyło. Później zaczęła się era kelnerów.
Wystarczy pomyśleć o tym, że Szymkowiak był ostatnim prawdziwym rozgrywającym nie tylko w Wiśle, ale i w Reprezentacji.