dj_ibutti napisał(a):

|
Wyobraźcie sobie kolejkę po bilety na Legię, jakby co 2. płacił kartą. Można by tam stać dobre 8h i i tak by nie było pewności że się kupi...
|
Da się uniknąć tego problemu instalując terminale na przykład w połowie okienek, odpowiednio je przy tym oznaczając. Kibic płacący kartą będzie od razu wiedział gdzie stanąć.