Wyświetl pojedynczy post
polska.mysl.szkoleniowa
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1022
Stary 04.02.2011, 23:41
Musimy się do pucharów jeszcze załapać w lidze i zakwalifikować w eliminacjach. Zobaczymy, jak to wyjdzie. Ciekawe, co będzie, jeśli Maaskantowi się nie uda. Kolejna przebudowa?
Odpowiedz cytując