Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Filippo123321
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7985
Stary 04.02.2011, 23:28
W pucharach nic nie osiagniemy, nawet na to nie liczcie. Skoro z lepszych skladem, z przynajmniej jednym napastnikiem i sprawną obroną się skompromitowalismy, to co dopiero bez tych dwoch elementow. Mimo to 90% nadal liczy na LM :E Z czym do ludzi panowie.

Jedyny zespol, ktory godnie Polske reprezentuje to Lech i tu nie ma co polemizowac, czy upierac sie, ze to przypadek. Bo juz trzeci rok pod rzad graja bdb w pucharach. Jaga w sumie, tez przegrala minimalnie z mocnym Arisem (1/16 LE teraz). Legie ciezko ocenic w pucharach, bo w tym sezonie tam nie grala. Ale jeszcze rok wczesniej, mimo kryzysu, protestu itd. to nie osmieszyli sie i odpadli po remisach z druzyną o podobnym potencjale.

My wypadamy najgorzej. A te dwa ostatnie lata nie powinny nam pozwalac mowic o pucharach w ogole ;]
Odpowiedz cytując