Temat
:
Znani ludzie kibicujący Wiśle
Wyświetl pojedynczy post
Donson
Senior Member
Od: 03.2004
Offline
#
26
04.02.2011, 22:54
Sołtysik z TVN (ex-RMF) też, bo prowadził dawniej Multikino w koszulce Wisły.
Ale czy mu się coś w głowie od tamtego czasu nie poprzestawiało to nie wiem.
JESTEM LAMUSEM
Donson
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Donson
Znajdź inne posty napisane przez Donson