Wyświetl pojedynczy post
Donson
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17186
Stary 04.02.2011, 22:49
QBAS napisał(a):Wyświetl post
orzeu, doskonale zdaję sobie sprawę ile płaci sprzedający za każdą transakcję. Wiem ile samego mnie to kosztowało, ale żyjemy w czasach, gdy karty płatnicze i kredytowe są wszechobecne i tego nie zmienimy, a sprzedawcy powinni robić wszystko, żeby zachęcać klientów do zakupów - także przez umożliwianie najwygodniejszej z płatności - kartą.

Nie chodzi mi tutaj oczywiście o płacenie za wyrobienie karty. Niech limit płatności będzie nawet do 20 zł podwyższony. Ale przy nabijaniu karnetów, kupnie pamiątek sprawa jest dla mnie istotna. Wiem, że w tej sytuacji klub jest sprzedawcą i to on płaci prowizję za każdą płatność, ale na całym świecie kluby sobie z tym radzą więc nie wiem dlaczego mielibyśmy dać się omamić takim mówieniem w przypadku Wisły.

Nie chcę być pierwszym narzekającym (zresztą przeglądając moje posty na pewno się takich zachowań nie doszukacie), ale trzeba wskazywać sprawy, które powinny być załatwione.
Qrwa o czym tu gadać.
Żeby płatności kartą nie było to jest SKANDAL i zwykłe skąpstwo a chytry dwa razy traci!!!
Mają to załatwić i tyle.
W Egipcie można płacić kartą a na Wiśle nie...padaczka.
JESTEM LAMUSEM
Odpowiedz cytując