Wyświetl pojedynczy post
Kolumbus
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 04.02.2011, 22:43
Jak już górnik odkopał temat to może przy okazji czyta to ktoś od strony wisla-multi przejrzy na oczy i wyedytuje jak trzeba tamtejszą strone o znanych kibicach bo pedała biedronia to chyba nikt nie kojarzy ze stadionu Wisły, a jeśli nawet( w co wątpie )to czy tak naprawdę jest to ktoś kto powinien tam być?
piekna zaba w podpisie

Odpowiedz cytując