Wyświetl pojedynczy post
gigant
Joker the Great
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43141
Stary 04.02.2011, 22:37
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Od siebie dodam tylko, że to musiało się stać. Wisła była tworem okresu przejściowego pomiędzy nowym a starym ustrojem. Należało się jednak spodziewać, że w miarę, jak będzie normalizowała się sytuacja, po Cupiale przyjdą następni i... przyszli. Dzisiaj Wisła jest ciągle w czołówce klubów z największym potencjałem finansowych, ale nie jest już pierwsza, a tym bardziej jedyna. Trudno się w takiej sytuacji spodziewać, że powtórzy swoje sukcesy z ostatnich lat.
Możesz przyblizyć coś na temat okresu przejściowego? Voigt i Skrobowski to był okres przejściowy w Wiśle. 97 r po przyjściu Cupiała, Urbana i Ziętka był przejściowym między ustrojami? Chetnie poczytam, bo gdzieś po drodze był Romanowski, Daewoo i Kozubal w Zabrzu, to Ci najbardziej zapamiętani. Wtedy w Wiśle oprócz kibiców na meczach, było niewiele dobrodziejstw.
Odpowiedz cytując