Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#161
Stary 04.02.2011, 21:49
Wyjazd do Gdyni 16 lutego.
Ogółem przejebane ma Wisła ( i to nie po raz pierwszy )
13 lutego - mecz Gwiazd PLKK (2 zawodniczki Wisły) - Reprezentacja Polski (4 zawodniczki Wisły)
16 lutego - wyjazd do Gdyni
19 lutego - wyjazd do Gorzowa
22 lutego - wyjazd do Hiszpanii
25 lutego - u siebie z Halconem
27 lutego - u siebie z CCC
2 marca - wyjazd do Hiszpanii (jeśli konieczny będzie 3 mecz)

I tak szczerze, spoglądając na terminarz w/w oczom nie wierzę.
I co gorsza każdy mecz kurewsko trudny i decydujący o Final Four i Mistrzostwie Polski!

Jak one to zniosą to ja nie wiem. PLKK pewnie po raz kolejny się wypnie, zamiast promować Polską ekipą w pucharach i przełożyć mecze.

Nasze zawodniczki nie mają czasu na spotkanie z rodziną, a chociaż mają kiedy się wyspać? Prosiłbym o odpowiedz władz PLKK.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 04.02.2011 o godz. 22:30.
Odpowiedz cytując