Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17183
Stary 04.02.2011, 20:52
orzeu napisał(a):Wyświetl post
Sklep na Legii wcale taki duzy nie jest. Porownywalny do jakiegos Tatuum z dowolnej galerii handlowej. No moze odrobine wiekszy.
No własnie. Oglądając zdj nie miałem jakiegoś wrażenia jego ogromu.
Ogromny sklep to ma Barcelona czy Real

Pamiętajmy też, że ważne, aby w sklepie było wiele asortymentu a nie metrażu. Wiadomo, musi mieć odpowiednią powierzchnię, ale pamiętajmy, że nie jesteśmy ManUtd, że będą do skepu Wisły walić po 4 autokary japońców na zakupy.
W czasie meczu będzie pewnie spory ruch, a na codzień cudów bym nie oczekiwał.

Zdecydowanie ważniejsze jest Muzeum Wisły. Liczę, że SA dogada się w tej kwestii z TS-em i powstanie jedno wypasione muzeum. A jest się czym chwalić.
Odpowiedz cytując