Temat
:
KOSZYKARKI - Wisła Can-Pack Kraków w sezonie 2010/2011 - informacje, komentarze
Wyświetl pojedynczy post
Rybka1928
Senior Member
Od: 06.2009
Offline
#
159
04.02.2011, 20:48
Licytuj dalej
)))
Ale to fakt, robi robotę, oby tylko została. Jakoś wątpię, żeby Pecz zrobił w sumie megasensację i wygrał, ale na pewno powalczą na wyjeździe, u nas wygrana przy super dopingu i drugi Final Four jak nic
Rybka1928
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Rybka1928
Znajdź inne posty napisane przez Rybka1928