Wyświetl pojedynczy post
danpe_
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#158
Stary 04.02.2011, 20:04
O mało mi pikawa nie wyskoczyła w autobusie, gdzie słuchałem 4 kwarty wracając z pracy. Dawno nie przeżywałem tak nerwowych chwil, począwszy od 9:0 aż do końca meczu.

Ogromne brawa dla naszego zespołu, drugi sezon z rzędu w czołówce drużyn Europy.
Mało mamy w Polsce takich zespołów i pewnie nadal tak będzie.
Tym bardziej przykrym jest fakt, iż Polacy nie potrafią tego docenić.
Informacje o wygranej naszych koszykarek trudno znaleźćw mediach telewizyjnych, a propozycja TV aby zapłacić za transmisje jest idiotyzmem i osobiście chętnie bym liście tym ćwokom z TV sprzedał.

Erin jest chodzącym złotem dla naszego zespołu.
A jakiś dziad mnie przelicytował, więc z kolacji nici ;(
Odpowiedz cytując